O OKA-B - Oka-B Polska - buty, które pokochasz

Oka-b

Oka-B: tam gdzie komfort spotyka się z modą.

Nasze firma powstała w oparciu o ideę, że moda i komfort nigdy nie powinny się wzajemnie wykluczać. Wyobraź sobie buty, które nie tylko świetnie wyglądają i pasują do każdej stylizacji, ale powodują, że Twoje stopy z każdym krokiem czują się świetnie. To buty które dostaną zielone światło od Twojego lekarza i Twojej najlepszej przyjaciółki. Buty które pasują na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, do pracy ale także do sukni ślubnej a dodatkowo masują Twoje stopy i przyczyniają się do utrzymania prawidłowej postawy ciała cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś. Buty tak stylowe, że trafiły na pierwsze strony modowych magazynów. Po prostu buty dzięki którym czujesz się zawsze dobrze i nowocześnie, no i dbasz o środowisko!

Nasze skromne początki...

Zaczynaliśmy od dwóch podstawowych modeli, które zaprojektowaliśmy zgodnie z zasadami ergonomii i refleksologii. Dziś mamy w gamie dziesiątki modeli zdobionych naturalnymi muszlami, kamieniami, wstążkami czy koralikami z weneckiego szkła i to wszystko bez pogorszenia komfortu noszenia! Wszystkie nasze buty są wykonane z jednego kawałka opatentowanego przez nas materiału Microplast®, który jest antybakteryjny, wodoodporny i łatwy do czyszczenia. Co sezon nasi projektanci wprowadzają nowe kolekcje zgodnie z najnowszymi trendami mody. Począwszy od jaskrawych letnich odcieni po stonowane kolory jesieni. Od kolekcji ślubnej po casualową. Te cechy sprawiają, że nasze buty są hitem w ekskluzywnych hotelach SPA i kurortach na całym świecie a także świetnym pomysłem na prezent.

Co wyróżnia Oka-B

Wszyscy wiedzą że nasze buty i sandały są ładne i wygodne, ale prawda jest taka, że są także czymś znacznie więcej niż tylko gustownym dodatkiem. Oto kilka rzeczy których być może nie wiesz o Oka-B a które sprawiają, że nasze buty są wyjątkowe.

Konstrukcja oparta o zasady refleksologii.

Oka-B projektujemy w oparciu o terapeutyczne zasady refleksologii. Od tego zaczynamy gdy powstaje nowy model. Wszystkie buty posiadają ergonomiczną wkładkę z wypustkami do masażu, które delikatnie pieszczą Twoje stopy.

Antybakteryjny materiał.

Materiał z którego wykonane są Oka-B jest nienasiąkliwy, odporny na rozwój pleśni, grzybów i bakterii, to sprawia że jest również łatwy do czyszczenia, więc nasze sandały i klapki to wspaniały wybór na basen czy do SPA.

Antypoślizgowa i niepozostawiająca śladów podeszwa.

Nasze buty zapewniają stabilność na mokrej i suchej powierzchni i niezależnie od koloru nie zostawiają śladów na podłodze.

Technologia Microplast®.

Dzięki zastrzeżonej technologii Microplast ® buty są elastyczne, bardzo wygodne i trwałe. Microplast® to polichlorek winylu, który ma w swoim składzie sól, paliwa kopalne i jest w 100% przetwarzalny.

Łatwość czyszczenia.

Najprostszym sposobem jest opłukanie butów pod kranem. Większe zabrudzenia można usunąć używając spirytusu i szmatki niepozostawiającej włókien (np. mikrofibra). Tym sposobem łatwo można je też zdezynfekować.

Microplast ® jest materiałem nienasiąkliwym, więc wszystkie modele BEZ OZDÓB można włożyć do zmywarki (NIE PRALKI) ustawionej na krótki program. PAMIĘTAJ ŻEBY NIE WKŁADAĆ DO ZMYWARKI MODELI Z OZDOBAMI.
Twoje Oka-B są też odporne na blaknięcie. Kolory pozostaną żywe nawet po wielokrotnym czyszczeniu.

Konstrukcja wykonana z jednego kawałka materiału.

Wszystkie buty Oka-B włączając w to „japonki” mają jednoczęściową konstrukcję, co zapewnia trwałość i komfort noszenia.

Nieskończona ilość kolorów.

Oka-B oferuje zróżnicowaną paletę kolorów i stylów, dzięki czemu zawsze znajdziesz model idealnie pasujący do Ciebie. Szeroka gama pozwala również na stworzenie idealnie dopasowanego środowiska detalicznego w Twoim sklepie.

Made in the U.S.A.

Nasza fabryka ulokowana jest w Buford w stanie Georgia w USA. Tam też pracują nasi projektanci. Jesteśmy dumni z tego, że cała produkcja odbywa się w USA, bo dzięki temu możemy na bieżąco kontrolować jakość naszych produktów i dbać o szczegóły.

Jesteśmy Eko!

W Oka-B jesteśmy świadomi zagrożeń jakie niesie ze sobą zanieczyszczenie środowiska, dlatego nasze produkty są wykonane z przetwarzalnego materiału a każda para zawiera do 25% surowców pochodzących z odzysku.