DARMOWA WYMIANA I ZWROT - Oka-B Polska - buty, które pokochasz

DARMOWA WYMIANA I ZWROT

PRODUKT NIE SPEŁNIA TWOICH OCZEKIWAŃ?
U NAS MOŻESZ GO WYMIENIĆ LUB ZWRÓCIĆ, CAŁKOWICIE ZA DARMO, PRZEZ PACZKOMATY INPOST

Kusi cię, aby kupić u nas coś fajnego, ale jednocześnie obawiasz się trudności z ewentualnym zwrotem/wymianą towaru? Mamy na to sposób! Oferujemy usługę, dzięki której szybko i sprawnie odeślesz zakupiony produkt – wystarczą 3 proste kroki:

KROK 1

Zapakuj zwracany produkt i zabezpiecz żeby w drodze nie uległ zniszczeniu. Do pudełka włóż wypełniony i podpisany formularz (znajdziesz go TUTAJ), dowód zakupu i wszystkie rzeczy które otrzymałeś razem z zamówieniem. Wejdź na stronę https://szybkiezwroty.pl/oka-b

KROK 2

Wystarczy podać podstawowe dane (imię i nazwisko, identyfikator zamówienia itd.), oraz zaznaczyć powód odesłania towaru (zwrot, wymiana, reklamacja). Identyfikatorem zamówienia jest numer Twojego zamówienia w sklepie www.Oka-B.pl

inpost formularz

KROK 3

Po akceptacji zwrotu (maks. następnego dnia roboczego), wysłany zostanie do Ciebie specjalny kod. Dzięki niemu będziesz mógł zwrócić towar za pomocą dowolnie wybranego Paczkomatu InPost. Kod otrzymasz na wskazany adres e-mail i podany numer telefonu. Kod jest aktywny przez 71 godzin od momentu, w którym go otrzymasz.

Odesłanie towaru za pomocą tej usługi jest całkowicie darmowe! Wystarczy jedna wizyta na stronie i krótki spacer do najbliższego Paczkomatu InPost. Odpowiednio zapakowany i zabezpieczony towar wraz z formularzem i paragonem należy umieścić w skrytce, wprowadzając wcześniej otrzymany kod. Czytelne komunikaty poprowadzą Cię prosto do celu. To wszystko! Teraz zakupy w naszym sklepie będą jeszcze przyjemniejsze i bezpieczniejsze!