KORZYŚCI - Oka-B Polska - buty, które pokochasz

Niech prostota Cię nie zwiedzie

korzysci

ERGONOMICZNA WKŁADKA
Terapeutyczne zasady refleksologii są dla nas wytycznymi w oparciu o które projektujemy wszystkie nasze buty. Nasze klapki posiadają ergonomiczną wkładkę z wypustkami do delikatnego masażu, która jest tak wyprofilowana żeby dawała podparcie dla łuku stopy i wymuszała prawidłową postawę ciała.

microplastTECHNOLOGIA MICROPLAST®
Nasza zastrzeżona technologia Microplast ® sprawia, że buty są lekkie i elastyczne a także bardzo wygodne i trwałe.


antybakteryjny materiałANTYBAKTERYJNY MATERIAŁ
Materiał z którego wykonane są nasze buty jest nienasiąkliwy, odporny na rozwój pleśni, grzybów i bakterii.

antypoślizgowa podeszwaANTYPOŚLIZGOWA I NIEBRUDZĄCA PODESZWA
Nasze buty zapewniają stabilność na mokrej i suchej powierzchni i niezależnie od koloru nie zostawiają śladów ani rys na podłodze.


łatwe do czyszczeniaŁATWE DO CZYSZCZENIA
Najprostszym sposobem czyszczenia Oka-B jest opłukanie butów pod kranem. Większe zabrudzenia można usunąć używając spirytusu i szmatki niepozostawiającej włókien (np. mikrofibra). Tym sposobem łatwo można je też zdezynfekować. Microplast ® jest materiałem nienasiąkliwym, więc wszystkie modele BEZ OZDÓB można włożyć do zmywarki (NIE PRALKI) ustawionej na krótki program. PAMIĘTAJ ŻEBY NIE WKŁADAĆ DO ZMYWARKI MODELI Z OZDOBAMI. Oka-B są też odporne na blaknięcie, więc kolory pozostaną żywe nawet po wielokrotnym czyszczeniu.

Made in USAMADE IN THE USA
Nasza fabryka i zespół projektantów znajdują się w Buford w stanie Gorgia. Dzięki temu możemy zapewnić niezrównaną jakość i dbałość o szczegóły.

eco-friendlyECO-FRIENDLY
Buty Oka-B są produkowane w naszej proekologicznej fabryce z przetwarzalnych materiałów a każda para zawiera ok. 20% surowców pochodzących z odzysku.

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

okab_wkladka.jpg